Naše poradna odpoví na vaše dotazy

| autor: Hana Tomášková0

poradna.jpg
zdroj: Ilustrační foto/ Pixabay

Veřejné osvětlení, domácí čistírny odpadních vod, černé skládky, dotační možnosti… To jsou ve zkratce témata, ke kterým jsme obdrželi nejvíce dotazů. Neváhejte a dále využívejte naši poradnu. V upravené podobě je vám opět k dispozici.

Otázky – komunální problematika

Je možné získat dotaci na DČOV i v případě, že má obec vlastní kanalizaci? Je upraveno nějakou normou nebo vyhláškou, jak daleko od sebe musí byt sloupy veřejného osvětlení rozmístěny? Jaké údaje obec sleduje u dotované DČOV a jakým způsobem a jak často se musí odebírat vzorky vypouštěné vody do říčky?

Máte podobné dotazy a hledáte kvalifikovanou odpověď? Pošlete svůj dotaz týkající se obecní problematiky z oblasti odpadového hospodářství, vodohospodářství, ochrany ovzduší, oběhového hospodářství, veřejného osvětlení, dotací či energií do naší poradny.

Jak získat odpovědi na vaše otázky?

Jednoduše zadejte dotaz do našeho formuláře v sekci Poradna. My ho předáme našim odborným poradcům a jejich odpověď vám zprostředkujeme.

Z nejzajímavějších dotazů vznikají články:

Přečtěte si také:

Kam vypouštět vyčištěné odpadní vody z čistírny

ČIZP: Prevence a možnosti obce v rámci předcházení vzniku černých skládek

Malé obce a odkanalizování

Jak správně zařadit odpad?

Obec má 200 obyvatel, je bez kanalizace. Jak řešit čistírnu odpadních vod?