Tag: SOUTĚŽ

kontejner01.jpg

Aktuality / 3. 10. 2023

Zlatá popelnice 2023

Vítkovice, Jablonec nad Jizerou a Rokytnice nad Jizerou. V těcho obcích Libereckého kraje s vedli nejlépe stran třídění odpadů. Vyplývá to z výsledků 18. ročníku soutěže v třídění odpadů v Libereckém kraji Zlatá popelnice.

aktuality

Aktuality / 30. 9. 2023

Olomouc má titul za třídění odpadu

Vítězné ocenění mezi městy, které nejlépe třídí komunální odpady, patří Olomouci. Město obsadilo první místo v kategorii měst nad 15 tisíc obyvatel v soutěži O keramickou popelnici. Zástupce úspěšných měst a obcí ocenili představitelé hejtmanství a Autorizované obalové společnosti EKO-KOM.

aktuality

Aktuality / 12. 9. 2023

Vodohospodářské sportovní hry 2023 v Ostravě ovládlo Povodí Labe

Sportovci ze státního podniku Povodí Labe zvítězili v celkovém hodnocení patnácti výprav, které se zúčastnily poslední srpnový víkend letošních Vodohospodářských sportovních her. Jednalo se o 43. ročník tradiční akce, která tentokrát proběhla s organizačním zajištěním SmVaK Ostrava a pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje Jana Krkošky, stejně jako primátora Statutárního města Ostravy Jana Dohnala, převážně v areálu VŠB-TU Ostrava. Více než 500 sportovců z 15 výprav změřilo své síly 25. a 26. srpna v několika disciplínách.

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert