Třídíme oblečení s POTEX aneb 15minutová výzva Protřiď si šatník, část IV. Svetry a mikiny

| autor: Hana Tomášková| zdroj: Potex0

svetr
zdroj: Ilustrační foto/ Pixabay

Blíží se Vánoce, a to je doba, kdy se dávají dárky. Pouhým protříděním šatníku můžete darovat své nepotřebné oblečení lidem, kteří ho potřebují.

Předchozí části výzvy s Potex najdete zde:

Třídíme oblečení s POTEX aneb 15minutová výzva Protřiď si šatník, část I. Trička

Třídíme oblečení s POTEX aneb 15minutová výzva Protřiď si šatník, část II. Kalhoty

Třídíme oblečení s POTEX aneb 15minutová výzva Protřiď si šatník, část III. Šaty a sukně

Dnes je na řadě výzva č. 4: Svetry a mikiny

vyzvada
vyzvadb
vyzvaddc
vyzvadd
vyzvade

Vyřazené oblečení, boty, doplňky a textilie je jednoduché poslat dál. Najdi svůj nejbližší oranžový kontejner, ať to, co ty již nepotřebuješ, může nosit někdo jiný.

Užitečné informace o organizacích, kterým spolu s Potex – recyklujeme textil pomáháš, najdeš na jejich webu.