Registrace na webkonferenci Provoz vodovodů a kanalizací zahájena

| zdroj: SOVAK ČR0

voda (1).jpg
zdroj: Ilustrační foto/ redakce archiv

Letos poprvé, vzhledem k opatřením souvisejících s pandemií SARS-CoV-2, se účastníci konference Provoz vodovodů a kanalizací sejdou on-line, a to ve třech termínech: 3. 11. 2020 (zkušenosti z doby koronavirové a smart metering), 5. 11. 2020 (odpadní vody) a 10. 11. 2020 ( pitná voda).

Klasický přednáškový prostor bude vyměněn za studio, odkud budou odborníci prezentovat zajímavá aktuální vodohospodářská témata, k nimž budou po skončení prezentací uspořádány diskuse. Vše bude vysíláno živě s možností aktivního zapojení posluchačů se svými dotazy i názory formou chatu.

První vysílací den 3. 11. 2020 se webkonference zaměří na zkušenosti z doby koronavirové a smart metering. Následovat budou vysílání 5. 11. 2020 na téma odpadní vody a 10. 11. 2020 na téma pitné vody. S pozvánkou včetně podrobného programu se můžete seznámit zde.

Poplatek za přístup je stanoven za přihlášení na všechny tři termíny webkonference. Cena poplatku za přístup se odvíjí od množství zakoupených přístupů. Organizační pokyny jsou k dispozici zde.

Závaznou přihlášku naleznete v on-line verzi na adrese nebo ve formátu interaktivního PDF ke stažení.

Vyplněné přihlášky můžete zasílat do 20. 10. 2020.

webkon.png
SOVAK ČR