Lidé z krajského úřadu dali věcem druhou šanci

| zdroj: Liberecký kraj0

zdroj: Liberecký kraj

Čtyřiapadesát pytlů, tašek a krabic plných oblečení, obuvi, hraček a mnoha dalších věcí. Takový je výsledek tradiční dobročinné sbírky s názvem Dejme věcem druhou šanci, kterou mezi svými zaměstnanci pořádá odbor sociálních věcí Krajského úřadu Libereckého kraje. Výtěžek si převzal ředitel Oblastní spolekOblastní spolek ČČK LiberecOndřej Hradec; část putovala do liberecké nábytkové banky.

„Těší mne, že našim zaměstnancům není osud potřebných lhostejný a doma ze svých věcí vytřídili, co už nebudou potřebovat, ale přitom by to ještě mohlo posloužit někomu dalšímu. Věřím, že oblečení a věci do domácnosti pomohou mnoha lidem, kteří nemají dost peněz na to, aby si je jako nové koupili,“ prohlásil Petr Tulpa, náměstek hejtmana pro resort sociálních věcí.