Třídíme oblečení s POTEX aneb 15minutová výzva Protřiď si šatník, část X. Doplňky a šperky

| zdroj: Potex0

šály
zdroj: Ilustrační foto/ Pixabay

V rámci výzvy s POTEX už jsme vytřídili oblečení, obuv, udělali jsme dobrý skutek a dokonce jsme ani nenakupovali nové věci. Dnes přichází na řadu doplňky a šperky.

vyzva10a
vyzva10b
vyzva10c
vyzva10d
vyzva10e

Proč třídit šatník?

Získáš přehled o věcech, které máš. Prověříš jejich stav i svůj vztah k nim. Někdy se stane, že se změní tvá postava, tvůj styl nebo máš příliš mnoho podobných kousků. Z věcí, které nenosíš, se stává odpad. A kdo by chtěl mít odpad v šatníku?

Spolu s POTEX - recyklujeme textil můžeme nejen vyklidit svou skříň, ale pomůžeme i někomu dalšímu. Oblečení a doplňky, které již nedělají radost nám, mohou potěšit někoho jiného. Stačí je uložit do některého z oranžových kontejnerů.