Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

SATTURN HOLEŠOV patří mezi 100 nejlepších českých firem za rok 2022

| zdroj: SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.0

satturn1
zdroj: SATTURN HOLEŠOV spol. s r.o.

Firma SATTURN HOLEŠOV se jako malá rodinná firma zařadila mezi českých 100 nejlepších firem za rok 2022, a to v oborové kategorii „Životní prostředí – zemědělství – potravinářství“. Vyhlášení výsledků 27. ročníku této prestižní soutěže – „Českých 100 Nejlepších“ se uskutečnilo v reprezentačních prostorách Španělského sálu na Pražském hradě.

Cílem soutěže „Českých 100 Nejlepších“, kterou vyhlašuje pan-evropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius, je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a ocenit české firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „Českých 100 Nejlepších“ v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace proto vycházejí z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti (to především), tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

satturn2

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert