Příjem žádostí do 3. kola výzvy Programu Interreg Bavorsko–Česko 2021–2027 končí začátkem března

| zdroj: Karlovarský kraj0

pexels-bill-white-165537
zdroj: pexels

Dne 5. 3. 2024 v 15:59 hodin končí výzva k podávání projektů v rámci přeshraničního Programu Interreg Bavorsko–Česko 2021–2027.

Žadateli mohou být subjekty veřejné správy, výzkumné instituce, neziskové organizace, komory a sdružení, školy a vzdělávací zařízení. Program se tematicky dělí na pět priorit – Výzkum a přenos znalostí, Přizpůsobení se změně klimatu a ochrana životního prostředí, Vzdělávání, Kultura a udržitelný cestovní ruch a Lepší správa spolupráce. Žádost lze podat výhradně elektronicky přes systém Jems.

Podrobnosti k programu včetně podmínek k aktuální výzvě, příkladů dříve podpořených projektů a kontaktů na pracovníky oddělení přeshraničních projektů, jež projektové záměry konzultují, najdou zájemci na krajském webu.