Odpadové zákony v Senátu: Lhůta pro jednání končí 15. listopadu

| autor: Hana Tomášková0

zakon2.jpg
zdroj: Ilustrační foto/ Pixabay

Poslanecká sněmovna postoupila návrhy zákonů Senátu dne 15. 10. 2020. Předpokládá se, že zákony vstoupí v účinnost v lednu 2021.

Do odpadové legislativy řadíme nový zákon o odpadech, zákon o vybraných výrobcích s ukončenou životností, novelu zákona o obalech a změnový zákon (Související zákony novelizované přijetím zákon o odpadech a zákona o výrobcích s ukončenou životností).

Poslanecká sněmovna postoupila návrh zákona Senátu dne 15.10.2020. Lhůta pro jednání v Senátu končí dnem 15.11.2020.

Zákon o odpadech:

Návrh zákona o odpadech - Senátní tisk č. 320

Zákon o obalech:

Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 477/2001 Sb., o obalech a o změně některých zákonů (zákon o obalech), ve znění pozdějších předpisů - Senátní tisk č. 323

Detail historie tisku

Zákon o výrobcích s ukončenou životností:

Návrh zákona o výrobcích s ukončenou životností -Senátní tisk č. 321

Změnový zákon:

Návrh zákona, kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o odpadech a zákona o výrobcích s ukončenou životností - Senátní tisk č. 322