Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav pokračuje v evidenci nádob na odpady u rodinných domů

| zdroj: Brandýs nad Labem0

zdroj: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav

Značení nádob na směsný odpad po celém městě probíhá v období od 1. 8. do 30. 9. 2023.

Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav pokračuje v evidenci nádob na odpady u rodinných domů. Po značení popelnic na plast a papír přichází na řadu všechny nádoby na směsný komunální odpad.

Značení bude probíhat v období od 1. 8. do 30. 9. Moc vás tedy prosíme, abyste v den obvyklého svozu nechávali popelnici na směsný odpad před domem až do 17:00, dokud nebude osazena bílou nálepkou s názvem města. Od začátku roku 2024 by měly být vyváženy pouze ty nádoby, které budou v evidenci (značeny nálepkou).

Během podzimu vás také vyzveme, abyste se k vlastnictví popelnice přihlásili – smyslem je zaregistrovat označenou sváženou nádobu na konkrétního občana s trvalým pobytem ve městě. Budeme informovat.