Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Konference Energetika 2024: V Hradci Králové budou znovu debatovat špičky v oboru energetiky

| zdroj: Královéhradecký kraj0

Hradec_Králové_K2_-_9
zdroj: wikimedia.org

Královéhradecký kraj společně s Centrem investic, rozvoje a inovací organizuje pro zájemce z řad veřejné správy i podnikatelů konferenci Energetika 2024. Už na konci května se sejdou v Hradci Králové, aby debatovali o aktualitách v tomto strategickém odvětví.

Akce se koná pod záštitou prvního náměstka hejtmana pro oblast inovací, investic a informačních technologií Pavla Bulíčka. Pořádá krajské Centrum investic, rozvoje a inovací (CIRI) ve spolupráci s krajem a Krajskou hospodářskou komorou Královéhradeckého kraje.

Také letos budou o energetických příležitostech i problémech debatovat špičkoví specialisté v odvětví od výrobců a distributorů elektřiny, přes regulátory až po akademickou sféru.

Ústředním tématem letošního ročníku je „Flexibilita, soběstačnost a nové trendy v energetice“. Účastníci se mohou těšit na přednášky a diskuzi o komunitní energetice i dalších nových trendech v oboru včetně odborných výhledů do budoucnosti.

Konference proběhne ve čtvrtek 30. května od 8:30 hod. do 14:45 hod. v EA Congress Hotel Aldis v Hradci Králové. Akce je jen pro registrované, více informací na: https://cirihk.cz/kalendar/konference-energetika-2024/.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert
ORGREZ