Aktuality / Energie / 25. 6. 2026
Jablonec nad Nisou zahřívá teplo již ze šesté kogenerační jednotky
Teplo z nové kogenerační jednotky v Mechové ulici, která zároveň dodává do sítě elektřinu, už proudí do jabloneckých domácností v jejím okolí. Po zkušebním provozu byla jednotka slavnostně zprovozněna v úterý 23. června za účasti zástupců ČEZ Energo (investor a provozovatel kogenerační jednotky) a městské společnosti Jablonecká energetická, a. s. (provozovatel městského CZT).








































