Den otevřených dveří Pražských služeb opět v areálu ve Vysočanech

| autor: PSAS0

Den otevřených dveří Pražských služeb opět v areálu ve Vysočanech

ZÁBAVA PRO MALÉ I VELKÉ

Pro nejmenší budou připraveny skákací hrady, skluzavky, trampolíny, malování na obličej, tvarování balónků, dětská autoškola, mini ZOO a další atrakce. Pro větší děti a dospělé bude tradičně přichystán offroadový polygon, kde budou moct vyzkoušet jízdu na dvoukolkách Segway nebo elektrických vozítkách. Dále jen naplánována exhibice na U-rampě, freestyle exhibice na kole Martina Šimůnka.

Návštěvníci se mohou těšit na ukázku nejmodernější techniky, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu nebo úklidu a údržbě komunikací.

HUDEBNÍ PROGRAM:

Na pódiu se jako první představí kapela Sabrage (10.35 a 12.30), dále pak zazpívá a zahraje kapela Joybox (cca 11.35). O velkolepé finále se postará Michal Hrůza a jeho kapela Hrůzy (cca 15.15).

EXKURZE:

Sběrný dvůr: od 10.30 do 15.45 (vstup neomezen)

Třídící linka papíru: od cca 10.30 do cca 15.30 (po 30min. intervalech, max. 25 osob, registrace na místě u hostesek, děti do 12 let se prohlídky mohou účastnit pouze za doprovodu dospělé osoby)

ZEVO Malešice: z důvodu generální rekonstrukce se exkurze NEKONAJÍ! Děkujeme za pochopení.

DALŠÍ INFORMACE:

Budeme losovat výherce hodnotných cen.

Zájemci si mohou zakoupit občerstvení.

Parkování v okolí areálu je omezeno, doporučujeme využít MHD, konkrétně autobusové linky 109, 177, 182, 183 a 195.

Oficiální start akce je v 10.30 hodin.

Vstup je zdarma!

Foto: ilustrační/ Pixabay