Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Zapojte se do procesu třídění

| zdroj: MEVA-TEC s.r.o.0

Meva20104 (3).png

NESTAČÍ ŘÍCT „MUSÍME VÍC TŘÍDIT“

Jako podnikatelská sféra bychom měli mít stejné cíle pro zlepšení podmínek současné i budoucí generace jakožto velcí producenti odpadu. Přesto že, je třídění odpadu správným krokem vpřed, jak tyto cíle naplňovat, dochází ke konfliktu mezi efektivitou, kterou firma vyžaduje, a pozitivními kroky k naplňování těchto cílů. Od správného procesu recyklace mimo jiné oddaluje i nedostatek povědomí o třídění odpadu v obchodní i průmyslové sféře. Je zapotřebí nadále zlepšovat koncept a povědomí o sběru tříděného odpadu!

Meva2001.jpg

NÁDOBY VŠECH BAREV A TVARŮ

Společnost Meva-tec s.r.o. jakožto přední dodavatel nádob pro sběr a třídění odpadů si klade důraz na poskytnutí nadstandardní nabídky takového řešení:

„Jsme přesvědčeni, že s tím správným vybavením dokážete nejen řešení sběru odpadu zefektivnit, ale také vzbudit zájem u svých zaměstnanců o důležitosti třídění odpadů. Neustále rozšiřujeme sortiment tak, abychom dodali kvalitní, odolný a jednoduchý produkt, který vám pomůže docílit vašeho snažení.“

Meva2002.jpg

Meva2003.jpg

ŘEŠENÍ SPOLEČNOSTI RUBBERMAID

Společnost Rubbermaid s dlouholetou zkušeností výroby nádob pro sběr a třídění odpadu cítí povinnost přispět k řešení situace v odpadové oblasti a představuje nová i lety prověřená řešení sběru celého spektra odpadů. Výrobky disponují vysokou odolností a trvanlivostí, čímž odpadá nutnost častého obměňování vybavení.

Meva2005.jpg
Meva2011.png

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
ABPlast
Satturn
Meva a.s.
Fair Care
Wasten
JRK
SKS