Zapojte se do procesu třídění

| zdroj: MEVA-TEC s.r.o.0

Meva20104 (3).png

NESTAČÍ ŘÍCT „MUSÍME VÍC TŘÍDIT“

Jako podnikatelská sféra bychom měli mít stejné cíle pro zlepšení podmínek současné i budoucí generace jakožto velcí producenti odpadu. Přesto že, je třídění odpadu správným krokem vpřed, jak tyto cíle naplňovat, dochází ke konfliktu mezi efektivitou, kterou firma vyžaduje, a pozitivními kroky k naplňování těchto cílů. Od správného procesu recyklace mimo jiné oddaluje i nedostatek povědomí o třídění odpadu v obchodní i průmyslové sféře. Je zapotřebí nadále zlepšovat koncept a povědomí o sběru tříděného odpadu!

Meva2001.jpg

NÁDOBY VŠECH BAREV A TVARŮ

Společnost Meva-tec s.r.o. jakožto přední dodavatel nádob pro sběr a třídění odpadů si klade důraz na poskytnutí nadstandardní nabídky takového řešení:

„Jsme přesvědčeni, že s tím správným vybavením dokážete nejen řešení sběru odpadu zefektivnit, ale také vzbudit zájem u svých zaměstnanců o důležitosti třídění odpadů. Neustále rozšiřujeme sortiment tak, abychom dodali kvalitní, odolný a jednoduchý produkt, který vám pomůže docílit vašeho snažení.“

Meva2002.jpg

Meva2003.jpg

ŘEŠENÍ SPOLEČNOSTI RUBBERMAID

Společnost Rubbermaid s dlouholetou zkušeností výroby nádob pro sběr a třídění odpadu cítí povinnost přispět k řešení situace v odpadové oblasti a představuje nová i lety prověřená řešení sběru celého spektra odpadů. Výrobky disponují vysokou odolností a trvanlivostí, čímž odpadá nutnost častého obměňování vybavení.

Meva2005.jpg
Meva2011.png