Video: Ukázkové dny v Čáslavi

| autor: redakce Komunální ekologie0

Cristanini_ukazkovedny.jpg
zdroj: Ilustrační foto/ redakce archiv

TRUCK SERVIS ČÁSLAV zastupuje italskou firmu CRISTANINI, která má mnohaleté zkušenosti v oblasti vysokotlaké technologie. Techniky pro čištění komunikací, fasád budov, podvozků a odpadových kontejnerů a popelnic mohou s velkým úspěchem využívat i města a obce.

Akce, na které se odborníci i široká veřejnost mohli blíže seznámit s produkty firmy Cristanini, proběhla v říjnu 2020 v areálu TRUCK SERVIS ČÁSLAV.

Dezinfekce a čištění odpadových nádob

Přístroje Cristanini se využívají k vysokotlakovému čištění obyčejnou i přehřátou vodou a dezinfekci vodní parou. Zájemci mohli vidět, jak probíhá dezinfekce odpadových nádob pomocí speciálního vozidla. To představuje komplexní zařízení pro kvalitní čištění a dezinfekci odpadových nádob přehřátou vodou.

Čištění městského mobiliáře či ekologické hubení plevele

Tlakové mytí horkou vodou a párou se osvědčilo při použití na veřejných plochách, k odstraňování žvýkaček, nežádoucího plevele, starých plakátovacích ploch či k šetrnému odstraňování graffity.

Sada pro boj s Covid 19

Sanitační zařízení a dezinfekce Cristanini je určena pro účinnou dekontaminaci vnitřních prostor, lze ji úspěšně využívat i pro likvidaci koronaviru. Set je vhodný pro školní zařízení, nemocnice, pošty či banky. Je však určený i pro města a obce, protože ho lze využívat k dezinfekci vnitřních prostor a zařízení.

Návštěvníci měli možnost vyzkoušet novou roušku z nano materiálu s účinností respirátoru FFP3.

Jak probíhaly ukázkové dny v Čáslavi a jak probíhá práce s výrobky Cristanini dokumentuje následující video: