Video: Nulový odpad: Představení projektu

| autor: Pavel Mohrmann0

zdroj: Ilustrační foto/ Pixabay

Redakce online deníku Komunální ekologie se v roce 2022 bude zabývat v projektu „Nulový odpad“ předcházení vzniku odpadů.

V tomto projektu budou moci obce a i občané z příkladů dobré praxe načerpat podněty a informace pro předcházení vzniku odpadů. Projekt „Nulový odpad“ se bude zabývat mimo jiné problematikou zelených zakázek, problematikou obalů, tříděného odpadu, bioodpadu, kompostování, bude se zabývat i osvětou a prací s občany, která je při snižování produkce odpadů zásadní.

Budeme se věnovat snižování produkce potravinového odpadu, znovu využívání věcí, protože si uvědomujeme, že co může být pro někoho odpadem, pro někoho stále ještě dostačujícím produktem.

Sledujte stránky Komunální ekologie, kde projekt „Nulový odpad“ v následujících týdnech a měsících přineseme.

Projekt byl podpořen Ministerstvem životního prostředí, projekt nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.

logo_MZP_CZ (3).png