Řešení pro obce: Jak dezinfikovat vnitřní prostory?

| autor: Hana Tomášková0

Cristanini_dezinfekce_vnitrnich_prostor000.JPG
zdroj: Ilustrační foto/ redakce archiv

Snad nikdy se nemusela řešit tak často otázka, jak účinně dezinfikovat vnitřní prostory. V souvislosti s pandemií koronaviru je nutné při detekci onemocnění zajistit likvidaci viru, a to velmi rychle, aby byl zajištěn návrat pracovníků, pacientů, klientů apod.

Sada pro boj s Covid 19

Sanitační zařízení a dezinfekce Cristanini je určena pro účinnou dekontaminaci vnitřních prostor, lze ji úspěšně využívat i pro likvidaci koronaviru.

Zařízení je určeno pro rychlou efektní dezinfekci pracovišť, školních a zdravotnických zařízení, dopravních prostředků a dalších vnitřních prostor a zařízení.

Pára je nosič dekontaminantu a ten likviduje patogeny.

Jak to funguje v praxi:

Mobilní sada pro boj s Covid 19

Cristanini_dezinfekce_vnitrnich_prostor00.JPG

Patentovaná nanorouška Nano M.on ochrání i svého nositele

Účinnost jako respirátor FFP3

Rouška Nano M.on využívá nejmodernější nanomateriály a poskytuje svému nositeli ochranu srovnatelnou s respirátory FFP3. Její účinnost byla potvrzena získání certifikátu zdravotnického materiálu od Státního ústavu pro kontrolu léčiv a také tetováním v nezávislé specializované laboratoři Nelson Labs.

Komfortní nošení

Díky vysoké prodyšnosti nevlhne, snadno a pohodlně se v ní dýchá a zůstává účinná až 12 hodin.

Rouška neobsahuje žádné toxické látky a je registrována jako zdravotnický prostředek EN 14683+AC.

Obchodní zastoupení zajišťuje Truck Servis Čáslav s.r.o.

Výhradní obchodní a servisní zastoupení jak pro českou nanoroušku Nano M.on, tak pro výrobky italské firmy CRISTANINI zajišťuje společnost Truck Servis Čáslav s.r.o. Nabízí celý sortiment výrobků CRISTANINI, včetně technického poradenství a servisního zabezpečení.