Konference Světlo: osvětlení veřejných prostranství, venkovních architektur i společenských prostor

| zdroj: SMO ČR0

enrique-alarcon-2lWicjC7oss-unsplash
zdroj: unsplash.com

Svaz měst a obcí zve na třetí ročník odborné konference Světlo, která se uskuteční 17. a 18. září 2024 v pražském O2 universum.

Na této konferenci vás čeká unikátní formát panelových diskusí a můžete se tak těšit na odborné pohledy a živé debaty o osvětlení veřejných prostorů a jeho bezpečnosti. Získáte také inspiraci z příkladů úspěšných osvětlovacích projektů představených přímo z praxe.

Proč byste neměli tuto událost opomenout?

Zaměřuje se na aktuální témata jako osvětlení veřejných prostranství, architektonické osvětlení městských budov či vnitřní osvětlení veřejných budov. A to vše v kontextu relevantním pro vaše města a obce, jako je vliv osvětlení na bezpečnost ve veřejných prostorech, propojení architektury se světlem či integrace osvětlení do městské infrastruktury.

Nebudou chybět ani odborné prezentace úspěšných projektů osvětlení ve městech, technická řešení s důrazem na efektivitu a estetiku, ani inovace ve světelné technice.

Je pro vás připravena zvýhodněná cena vstupného za 3 500 Kč bez DPH, včetně společenského večera!

Neváhejte a přijďte se zapojit do dialogu odborníků, sdílejte své názory a hledejte řešení palčivých otázek, která rezonují v našem oboru.

Více informací o programu konference a registraci naleznete na webových stránkách konference: www.konferencesvetlo.cz