Dezinfekce odpadových nádob během 55 vteřin

| autor: Hana Tomášková0

Cristanini_dezinfekce2.jpg
zdroj: Ilustrační foto/ redakce archiv

Představte si vozidlo, které umí kvalitně dezinfikovat odpadové nádoby až do velikosti 1100 l. Komplexní systém s jednoduchou obsluhou zajistí rychlé vymytí popelnic i kontejnerů bez použití chemikálií zatěžující životní prostředí.

Účinné čištění a dezinfekci nádob na odpady umožňuje technika italské firmy Cristanini. Nabídce určené zejména samosprávám dominují dvě vozidla - Mini Sanimatic a EURO Sanimatic – Side Loader.

Mini Sanimatic

Cristanini_dezinfekce (2).jpg

Jedná se o vozidlo se sanitačním systémem pro čištění odpadkových košů, kompatibilní s běžnými detergenty.

Vůz disponuje zařízením pro čištění a dezinfekci vnitřku i vnějšku odpadkových nádob přehřátou vodou (140 °C pod tlakem 180 barů). Vymytí jedné nádoby zabere 55 sekund. Naráz je možné vyčistit dvojici až 360litrových popelnic nebo jeden 1 100litrový kontejner.

Zařízení je dostupné v několika velikostech: nabízí kapacitu 500 až 2 500 litrů vody pro vyčištění až 250 nádob, spotřeba vody je zhruba 8 až 10 litrů na nádobu. Součástí vozidla je také nádoba až pro 24 litrů dezinfekčního činidla.

Video: Jak probíhá čištění odpadových nádob?

Mini Sanimatic v praxi

EURO Sanimatic – Side Loader

Vozidlo má boční nakladač a je vybavené sanitačním systémem pro čištění odpadkových kontejnerů, je kompatibilní s běžnými detergenty.

Vůz je vybavený zařízením pro čištění a dezinfekci vnitřku i vnějšku velkoobjemových kontejnerů (do 3 200 litrů) přehřátou vodou (140 °C pod tlakem 180 barů). Součástí vozidla je také nádoba pro dezinfekční činidlo.

Cristanini_eurosanimatic (2).jpg

Zastoupení v ČR zajišťuje Truck Servis Čáslav s.r.o.

Výhradní obchodní a servisní zastoupení zajišťuje italské firmě CRISTANINI pro ČR a SR společnost Truck Servis Čáslav s.r.o.

Nabízí celý sortiment výrobků CRISTANINI, včetně technického poradenství a servisního zabezpečení.