Zveřejnění globálního reportu OSN o stavu životního prostředí GEO 6

| autor: CENIA0

Zveřejnění globálního reportu OSN o stavu životního prostředí GEO 6

Report GEO 6 nedávno přijali ministři všech zemí OSN na Environmentálním shromáždění OSN v Nairobi. Na vzniku publikace se podílela i Česká republika prostřednictvím příspěvku do organizace UNEP na činnost spojenou s jeho primárním mandátem, kam spadá integrace vědy a správy životního prostředí, včetně procesu GEO.

Workshop v úvodní části představí hlavní výstupy reportu GEO 6 a následně představí soubor domácích i zahraničních panelistů, kteří rozeberou přínosy reportu GEO 6 i výsledné společensko-ekonomické implikace. Mezi panelisty na téma změny klimatu vystoupí i ředitel CENIA Miroslav Havránek.

Workshop se uskuteční 25. dubna 2019 v Národní technické knihovně v Praze. Bližší informace najdete zde.

Foto: CENIA