Známe vítěze soutěže SMART CITY 2020

| zdroj: SMO ČR/ Chytrá města0

aktuality.jpg
zdroj: SMO ČR

Osobností SMART CITY 2020, a to zejména za propagaci ekosystému Chytrá města a obce na půdě SMO ČR se stala Radka Vladyková, výkonná ředitelka Svazu měst a obcí ČR.

Letošní Slavnostní předávání ocenění v rámci soutěže CHYTRÁ MĚSTA 2020 proběhlo s ohledem na nouzový stav a opatření vlády související s pandemií COVID 19 v online podobě.

Hlavním cílem soutěže je propagace konkrétních projektů a dlouhodobých strategií celostních modelů SMART CITY. Je určena nejen pro města, ale také obce a kraje, které se chtějí zapojit do sdílení dobré praxe při využívání postupů a trendů při dlouhodobě budované koncepci SMART CITY.

Více informací na stránkách soutěže Chytrá Města, záložka „online přenos“ (v pravém horním rohu).