Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Žádosti o kotlíkové dotace budou podávány elektronickou formou

| autor: Středočeský kraj0

Žádosti o kotlíkové dotace budou podávány elektronickou formou

Žádosti budou podávány elektronickou formou. Tuto elektronickou žádost vyplní žadatelé v prostředí webového prohlížeče na portálu Středočeského kraje. Pro otevření žádosti je zapotřebí použít odkaz na webové stránce středočeského krajeŽádáme všechny žadatele, aby si tento odkaz uložili do oblíbených položek svých počítačů a k přístupu do žádosti ho výhradně využívali. Elektronická žádost je nezbytná pro registraci žádostí.

V druhém kroku je konečný uživatel povinen doručit nejpozději do 20 pracovních dní od data odeslání žádosti v elektronické podobě vygenerovanou a podepsanou žádost v listinné papírové podobě se všemi náležitostmi a přílohami v obálce na adresu Krajského úřadu Středočeského kraje, Zborovská 11, Praha 5, PSČ 150 21.

Pokud si žadatel nebude pamatovat odkaz žádosti, lze využít rozcestník na webových stránkách Středočeského kraje (kr-stredocesky.cz), dostupný od 15. 5. 2019 od 16:00 hodin. Již od tohoto data bude možné si žádost předvyplnit a uložit data pro pozdější nahrání do žádosti při vlastní registraci.

Levá část rozcestníku umožní přístup na stránku kotlíkové dotace, kde bude zveřejněn odkaz na elektronickou žádost, znění Programu, návod „Jak vyplnit elektronickou žádost“, a další metodické dokumenty, relevantní k žádosti o dotaci.

Pro efektivní fungování systému elektronické žádosti opakovaně upozorňujeme, aby žadatelé používali především přímý odkaz naelektronickou žádost, případně cestu přes rozcestník, čímž se předejde možnému přetížení provozu webových stránek Středočeského kraje.

Foto: ilustrační/ Pixabay

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert
ORGREZ