Termín pro podání projektů do programu Interreg V-A Rakousko – Česká republika se prodloužil až do 15. ledna 2021

| zdroj: Kraj Vysočina0

mailchimp_cervenec3b.jpg
zdroj: Ilustrační foto/ redakce archiv

Tematicky je možné podpořit projekty například v oblastech spolupráce při ochraně přírodního a kulturního dědictví, vzdělávání a spolupráce institucí, kde jsou ještě prostředky k dispozici.

Uzávěrka pro podávání projektů v rámci Programu spolupráce Interreg V-A Rakousko – Česká republika byla vzhledem k aktuální situaci posunuta o dva měsíce až na 15. ledna 2021. Realizace projektů musí být následně ukončena do konce roku 2022.

Aktivity již schválených a úspěšně realizovaných projektů seřazených tematicky podle oblastí si mohou žadatelé prohlédnout na stránkách programu v sekci zvané iBOX, odkaz zde.

Další informace Vám poskytne kontaktní místo pro Kraj Vysočina – Odbor regionálního rozvoje Krajského úřadu Kraje Vysočina, Oldřich Sklenář, tel.: 564 602 562, email: sklenar.o@kr-vysocina.cz.