Systém tlakového mytí veřejných ploch horkou vodou a párou řeší odpadky, graffiti i plevel

| autor: Hana Tomášková0

Cristanini01.jpg
zdroj: Ukázkové dny v Čáslavi/ redakce archiv

Jak odstranit žvýkačky z veřejného prostranství, zbavit se starých plakátovacích ploch nebo graffiti? Řešení nabízí tlakové mytí horkou vodou a párou, které navíc pomůže i s plevelem.

Čištění povrchů

Obce řeší čištění veřejných ploch různým způsobem. Italská firma CRISTANINI přichází s možností, jak vysokotlakým čištěním vodou zajistit mytí komunikací, městského mobiliáře nebo třeba podvozků vozidel.

Stejná technika umožní i odstranění nalepených žvýkaček, starých plakátů, nečistot v zámkové dlažbě nebo pomalovaných fasád.

Výhodou tohoto systému je tichý provoz, šetrnost k povrchu se zajištěním dostatečného výkonu a nízké náklady na provoz.

Ekologické hubení plevele

Města v poslední době řešila zvýšenou poptávku občanů po odstraňování plevele ekologickou cestou. Jak však dosáhnout výsledků bez použití chemie?

Jednou z cest je hubení nežádoucí zeleně pomocí páry. Nežádoucí rostliny jsou ničeny pomocí nasycené vodní páry. Použití je velmi jednoduché. Obsluha zajistí provoz naprosto bezpečný pro sebe i pro kolemjdoucí.

CRISTANINI zařízení

Ghibli Skid Unit 180/21 DE-HR

Cristanini_Ghibli Skid Unit 18021 DEHR.JPG

Odstraňuje nečistoty proudem studené nebo teplé vody, případně páry.

Ghibli Skid Silent

Cristanini_Ghibli Skid Silent1.jpg
Přístroj pro odstranění graffiti proudem vody s organickými vlákny, vhodné i pro vzácné památky a jejich renovaci.
Cristanini_Ghibli Skid Silent.jpg

Ghibli DHR 8 - Standalone System for Thermal Weeding

Cristanini_Ghibli DHR 8 - Standalone System for Thermal Weeding.jpg

Ekologicky odstraňuje plevel pomocí nasycené vodní páry.

Zastoupení v ČR zajišťuje Truck Servis Čáslav s.r.o.

Výhradní obchodní a servisní zastoupení zajišťuje italské firmě CRISTANINI pro ČR a SR společnost Truck Servis Čáslav s.r.o.

Nabízí celý sortiment výrobků CRISTANINI, včetně technického poradenství a servisního zabezpečení.