22. 5. 2019  |  Ovzduší  |  Autor: Hana Tomášková

Soutěž o vstupenky na konferenci

B.I.D services ve spolupráci s Komunální ekologií vyhlašuje soutěž o 3 vstupenky na konferenci Candela 2019 – Interiér, exteriér a rušivé světlo v obci.

Konference je zaměřena na aktuální témata interiérového a exteriérového osvětlení veřejných prostor, na veřejné zakázky a úspory energie. Podíváme se i na to, jak pracovat se světlem jako s marketingovým nástrojem. V odpoledním bloku se budeme věnovat rušivému světlu v obci i v našem životě a uvedeme na pravou míru zkratkovité a neúplné informace z médií. Na konferenci předložíme fakta, argumenty a měření pro možnost objektivní komunikace s občany.

Podmínky soutěže:

• Odpovězte na otázku Kde se bude konat konference Candela 2019 – Interiér, exteriér a rušivé světlo v obci?

• Staňte se fanouškem B.I.D services a Komunální ekologie.

Odpovědi můžete zasílat zde. Správnou odpověď najdete na stránkách konference.

Ze všech odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří od nás obdrží volný vstup na konferenci Candela 2019 – Interiér, exteriér a rušivé světlo v obci.

Soutěž začíná uveřejněním tohoto článku a končí 3.6.2019 v 15:00 hodin.

Výherci budou kontaktováni 4.6.2019 e-mailem.

Foto: Kaiserštejnský palác