Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Seznam provozovaných skládek v ČR

| zdroj: Průmyslová ekologie0

Seznam provozovaných skládek v ČR

Centrum pro hospodaření s odpady (CeHO) bylo založeno na základě rozhodnutí ministra životního prostředí dne 1. 9. 2001 jako součást VÚV T.G.M. Od svého založení zajišťovalo odborné činnosti a výzkum v oblasti nakládání s odpady a také odbornou podporu odboru odpadů Ministerstva životního prostředí.

Seznam skládek odpadů v ČR (stav k 30.8.2010)

Kraj

Oprávněná osoba

Obec

Skupina skládky

Hlaví město Praha

A.S.A. s.r.o.

Praha 8

S-OO

Jihočeský

Růžov a.s.

Růžov

SOO1+2+3

Jihočeský

Podnik místního hospodářství Hluboká nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou

SOO1+2+3

Jihočeský

Technické služby Kaplice spol. s r.o.

Malonty

S-OO1+2+3

Jihočeský

Technické služby Třeboň, s.r.o.

Stráž nad Nežárkou

S-OO1+2+3

Jihočeský

Odpady Písek s.r.o.

Písek

S-OO1+2+3

Jihočeský

Městské služby Vimperk, s.r.o.

Vimperk

S-OO1+2+3

Jihočeský

Technické služby města Blatná s.r.o.

Blatná

S-OO1+2+3

Jihočeský

Rumpold s.r.o.

Želeč

S-OO1+2+3

Jihočeský

Obec Jistebnice

Jistebnice

S-OO1+2+3

Jihočeský

Technické služby Tábor s.r.o.

Klenovice

S-OO1+2+3

Jihočeský

Obec Chrášťany

Chrášťany

S-OO1+3

Jihočeský

AVE CZ Jindřichův Hradec s.r.o.

Jindřichův Hradec

S-OO1+3

Jihočeský

.A.S.A. Dačice s.r.o.

Dačice

S-OO1+3

Jihočeský

Služby Města Milevska, spol. s.r.o.

Jenišovice

S-OO1+3

Jihočeský

ČEZ,a.s. - JETE

Temelín

S-OO3

Jihočeský

Služby města Český Krumlov s.r.o.

Český Krumlov

S-OO3

Jihočeský

František Hejtmánek s.r.o.

Libínské sedlo

S-OO3

Jihočeský

.A.S.A. České Budějovice, s.r.o.

Lišov

SOO3+1

Jihočeský

JIP-Papírny Větřní, a. s.

Přídolí

S-OO3 + S-NO

Jihočeský

RUMPOLD 01 Vodňany s.r.o.

Vodňany

S-OO3 + S-NO

Jihočeský

ČEZ,a.s. - JETE

Temelínec

S-IO

Jihočeský

Teplárna Písek, a.s.

Semice u Písku

S-IO

Jihomoravský

HANTÁLY a.s.

Velké Pavlovice

S-NO + S-OO

Jihomoravský

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.

Štítary

S-OO2

Jihomoravský

.A.S.A. Žabčice, spol. s r.o.

Žabčice

S-OO3 se sektorem S-OO1

Jihomoravský

EKOR, s.r.o.

Těmice u Hodonína

S-OO3 se sektorem S-OO1

Jihomoravský

Město Klobouky u Brna

Klobouky u Brna

S-OO3 se sektorem S-OO1

Jihomoravský

Město Strážnice

Strážnice

S-OO3

Jihomoravský

RESPONO, a.s.

Kozlany

S-OO3

Jihomoravský

STAVOS Brno, a.s.

Bratčice

S-OO3

Jihomoravský

Skládka Hraničky, spol. s r.o.

Mutěnice

S-OO3 se sektorem S-OO1

Jihomoravský

.A.S.A. ES Únanov, s.r.o.

Únanov

S-NO se sektorem S-OO3

Jihomoravský

Fosfa akciová společnost

Břeclav (Poštorná)

S-NO

Jihomoravský

SATESO, s.r.o.

Šlapanice

S-NO

Jihomoravský

HOUSS RECYCLING s.r.o

Vysočany

S-IO

Jihomoravský

Obec Rešice

Rešice

S-IO

Karlovarský

SATER-CHODOV spol. s r.o.

Vintířov

S-OO

Karlovarský

ZITAS - TKO spol. s r.o.

Hradiště

S-OO

Karlovarský

.A.S.A., spol. s r.o.

Březová

S-IO + S-OO

Karlovarský

Technická služba Nová Role, s.r.o.

Božičany

S-IO + S-OO

Karlovarský

INVESTMENT LOFIDAMI GROUP, a.s.

Ostrov

S-IO

Královéhradecký

Marius Pedersen a.s.

Křovice

S-OO

Královéhradecký

Marius Pedersen a.s.

Dolní Branná

S-OO

Královéhradecký

Společnost Horní Labe a.s.

Bohuslavice

S-OO

Královéhradecký

Technické služby města Jičína

Popovice u Jičína

S-OO

Královéhradecký

Skládka Pod Haldou s.r.o.

Rtyně v Podkrkonoší

S-OO

Královéhradecký

Obec Potštejn

Potštejn

S-OO

Královéhradecký

A.S.A.HP splo.s r.o.

Lodín

S-NO + S-OO

Liberecký

ČEFOS s.r.o.

Frýdlant

S-OO

Liberecký

EKO Volfartice, a.s.

Volfartice

S-OO

Liberecký

Marius Pedersen a.s.

Košťálov

S-OO

Liberecký

Ekoservis Ralsko s.r.o.

Ralsko

S-OO

Liberecký

GESTA a.s. Rynoltice

Chotyně

S-OO

Liberecký

GESTA a.s. Rynoltice

Osečná

S-OO

Moravskoslezský

ELIO Slezsko a. s.

Holasovice

S-OO

Moravskoslezský

SOMA Markvartovice a. s.

Markvartovice

S-OO

Moravskoslezský

Technické služby města Vítkova, příspěvková organizace

Nové Těchanovice

S-OO

Moravskoslezský

TALPA-RPF, s. r. o.

Zábřeh u Hlučína

S-OO + S-NO

Moravskoslezský

BorsodChem MCHZ, s. r. o.

Mariánské Hory

S-OO1

Moravskoslezský

Biocel Paskov a. s.

Paskov

S-OO1 + S-IO

Moravskoslezský

ASOMPO, a. s.

Životice u Nového Jičína

S-OO3

Moravskoslezský

Depos Horní Suchá, a. s.

Horní Suchá

S-OO3

Moravskoslezský

Frýdecká skládka, a. s.

Panské Nové Dvory

S-OO3

Moravskoslezský

ITALPE s.r.o.

Rejchartice

S-OO3

Moravskoslezský

OZO Ostrava s. r. o.

Frýdlant

S-OO3

Moravskoslezský

SKLADEKO s.r.o.

Staříč

S-OO3

Moravskoslezský

EKO – Chlebičov a. s.

Chlebičov

S-OO3 + S-OO2 + S-NO

Moravskoslezský

ŽDB GROUP a.s.

Nový Bohumín

S-NO + S-OO + S-IO

Moravskoslezský

Van Gansewinkel HBSS s.r.o.

Horní Benešov

S-NO + S-OO3

Moravskoslezský

BM servis a. s.

Nový Bohumín

S-IO + S-OO3

Moravskoslezský

.A.S.A. spol. s r.o.

Řepiště

S-NO

Moravskoslezský

MASSAG, a.s.

 Kujavy

S-NO

Moravskoslezský

AWT Rekultivace, a.s.

Slezská Ostrava

S-NO

Moravskoslezský

Czech Slag – Nová Huť s. r. o.

Slezská Ostrava

S-IO

Moravskoslezský

ČEZ, a. s.

Dolní Suchá

S-IO

Moravskoslezský

TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

Konská

S-IO

Olomoucký

AVE Lipník, zájmové sdružení

Lipník nad Bečvou

S-OO

Olomoucký

EKO - UNIMED s.r.o.

Medlov

S-OO

Olomoucký

EKOLTES Hranice, a.s.

Bělotín

S-OO

Olomoucký

LO HANÁ s.r.o.

Mrsklesy

S-OO

Olomoucký

Město Javorník

Javorník

S-OO

Olomoucký

Obec Bohuňovice

Moravská Loděnice

S-OO

Olomoucký

Obec Senice na Hané

Senice na Hané

S-OO

Olomoucký

Technické služby Jeseník a. s.

Supíkovice

S-OO

Olomoucký

Technické služby města Přerova, s.r.o.

Žeravice

S-OO

Olomoucký

SITA CZ a.s.

Hradčany

S-NO + S-OO

Olomoucký

SITA CZ a.s.

Němčice nad Hanou

S-OO + S-NO

Olomoucký

SITA CZ a.s.

Rapotín

S-OO + S-NO

Olomoucký

Město Žulová

Žulová

S-IO

Olomoucký

Obec Opatovice

Opatovice

S-IO

Pardubický

AVE CZ Nasavrky a.s.

Nasavrky

S-OO

Pardubický

Bohemian Waste Management a.s.

Zdechovice

S-OO

Pardubický

Eko Bi s.r.o.

Třebovice u Lanškrouna

S-OO

Pardubický

EKO Hlinecko o.p.s.

Hlinsko

S-OO

Pardubický

Technické služby Choceň

Choceň

S-OO

Pardubický

Technické služby Lanškroun, s.r.o.

Lanškroun

S-OO

Pardubický

Technické služby Města Bystré s.r.o.

Bystré

S-OO

Pardubický

P-D Refractories CZ a.s.

Březinka

S-OO

Pardubický

EKOLA České Libchavy s.r.o.

České Libchavy

S-OO

Pardubický

Město Luže

Luže

S-IO

Pardubický

Obec Moravany

Moravany

S-IO

Pardubický

Stavební firma Balcar s.r.o.

Choceň

S-IO

Pardubický

Technické služby Chrudim 2000 spol. s r.o.

Chrudim

S-IO

Pardubický

TRAMON s.r.o.

Litomyšl

S-IO

Plzeňský

EKODEPON s.r.o.

Černošín

S-OO

Plzeňský

Marius Pedersen a.s.

Dobřany

S-OO

Plzeňský

EKODEPON s.r.o.

Kladruby

S-OO

Plzeňský

LAZCE-GIS spol. s r.o.

Horšovský Týn

S-OO

Plzeňský

Město Kdyně

Libkov

S-OO

Plzeňský

Město Kralovice

Kralovice

S-OO

Plzeňský

Městys Kolinec

Kolinec

S-OO

Plzeňský

SLUŽBY OBCE STRAŠICE s.r.o.

Strašice

S-OO

Plzeňský

Odpadové hospodářství města Klatovy, s.r.o.

Klatovy

S-OO

Plzeňský

OKULA Nýrsko a.s.

Nýrsko

S-OO

Plzeňský

Plzeňská teplárenská a.s.

Chotíkov

S-OO

Plzeňský

Rumpold – R Rokycany s.r.o.

Rokycany

S-OO

Plzeňský

ZBIROŽSKÁ SKLÁDKA s.r.o.

Zbiroh

S-OO

Plzeňský

ŽELEZÁRNY Hrádek a.s.

Hrádek

S-OO

Plzeňský

SITA CZ a.s.

Břasy

S-OO + S-NO

Plzeňský

Město Plánice

Plánice

S-IO

Plzeňský

Obec Nebílovy

Nebílovy

S-IO

Plzeňský

OMGD s.r.o.

Kaznějov

S-IO

Plzeňský

TERASO Horažďovice s.r.o.

Horažďovice

S-IO

Plzeňský

Obec Losiná

Losiná

S-IO

Středočeský

COMPAG MLADÁ BOLESLAV s.r.o.

Mladá Boleslav 1

S-OO

Středočeský

COMPAG VOTICE s.r.o.

Votice1

S-OO

Středočeský

E K O L O G I E s.r.o.

Rynholec

S-OO

Středočeský

EKOS Řevnice, spol. s r.o.

Řevnice

S-OO

Středočeský

EKOSO - ekologické sdružení obcí

Trhový Štěpánov

S-OO

Středočeský

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Hořovice

S-OO

Středočeský

Obec Radim

Radim

S-OO

Středočeský

.A.S.A. HP‚ spol. s r.o.

Blato

S-OO

Středočeský

REGIOS a.s.

Úholičky

S-OO

Středočeský

AVE komunální služby s.r.o.

Jílové u Prahy

S-OO

Středočeský

RUMPOLD-P s.r.o.

Březnice

S-OO

Středočeský

Skládka Uhy,spol. s r.o.

Uhy

S-OO

Středočeský

Technické služby Benešov, s.r.o.

Neveklov

S-OO

Středočeský

Technické služby Benešov, s.r.o.

Bystřice u Benešova

S-OO

Středočeský

ZDIBE, spol. s r.o.

Stašov

S-OO

Středočeský

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Benátky nad Jizerou

S-OO + S-NO

Středočeský

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Čáslav

S-OO + S-NO

Středočeský

KAUČUK, a.s.

Veltrusy

S-OO + S-NO

Středočeský

AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Mšeno u Mělníka

S-OO

Středočeský

SKLÁDKA KLÁŠTER s.r.o.

Klášter Hradiště nad Jizerou

S-OO

Středočeský

SPOLANA a.s.

Tišice

S-NO

Středočeský

Obec Hradišťko

Hradištko

S-IO

Středočeský

KD Weste s.r.o.

Beroun 1

S-IO

Středočeský

TOS - MET, slévárna a.s.

Nehvizdy

S-IO

Ústecký

Marius Pedersen a.s.

Šluknov

S-OO

Ústecký

Marius Pedersen a.s.

Modlany

S-OO

Ústecký

Mondi Packaging Paper Štětí a.s.

Štětí

S-OO

Ústecký

SKLÁDKA VRBIČKA s.r.o.

Vrbička

S-OO

Ústecký

Služby města Vejprty

Vejprty

S-OO

Ústecký

Technické služby Děčín a.s.

Malšovice

S-OO

Ústecký

SONO PLUS, s.r.o.

Čížkovice

S-OO

Ústecký

SITA CZ a.s.

 Všebořice

S-NO + S-OO

Ústecký

CELIO a.s.

Litvínov 7

S-IO + S-OO + S-NO

Ústecký

Skládka Tušimice, a.s.

Kadaň

S-IO + S-OO + S-NO

Ústecký

Marius Pedersen a.s.

Vysoká Pec

S-OO

Ústecký

LADEO Lukavec s.r.o.

Lukavec

S-NO

Vysočina

DIAMO, státní podnik

Bukov

S-OO

Vysočina

ESKO-T s.r.o.

Petrůvky

S-OO

Vysočina

Město Přibyslav

Přibyslav

S-OO

Vysočina

SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.

Jihlava

S-OO +S-IO

Vysočina

SOMPO, a.s.

Pacov

S-OO

Vysočina

TECHNICKÁ A LESNÍ SPRÁVA CHOTĚBOŘ s.r.o.

Chotěboř

S-OO

Vysočina

TECHNICKÉ A BYTOVÉ SLUŽBY SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

Světlá nad Sázavou

S-OO

Vysočina

Technické služby Velká Bíteš spol. s r.o.

Vlkov

S-OO

Vysočina

Technické služby VM s.r.o.

Petráveč

S-OO

Vysočina

TS města a.s.

Věchnov

S-IO

Zlínský

.A.S.A. skládka Bystřice s.r.o.

Bystřice pod Hostýnem

S-OO

Zlínský

DEPOZ, spol. s.r.o.

Zdounky

S-OO

Zlínský

EKO-UNIBAU a.s. Praha

Slušovice

S-OO

Zlínský

Moravská skládková
 společnost a.s.

Otrokovice

S-OO

Zlínský

Technické služby Zlín, s.r.o.

Zlín - Mladcová

S-OO

Zlínský

Valašskokloboucké služby
s.r.o.

Valašské Klobouky - Smolina

S-OO

Zlínský

RUMPOLD UHB, s.r.o.

Prakšice

S-OO

Zlínský

Skládka odpadů Slavičín s.r.o.

Slavičín

S-OO

Foto: Flickr

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
ABPlast
Satturn
Meva a.s.
Fair Care
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT