5. 4. 2019  |  Aktuality  |  Autor: Středočeský kraj

Seminář pro starosty a zájemce z řad obecních úřadů k vyhlášené 3. výzvě kotlíkových dotací

Odbor řízení dotačních projektů pořádá v pátek 12. dubna 2019 od 10 hodin v budově Krajského úřadu Středočeského kraje seminář pro zájemce z řad obecních a městských úřadů středočeského regionu na téma „Jak podat žádost o kotlíkovou dotaci ve 3. výzvě“.

Seminář se bude konat v zasedacím sále Zastupitelstva Středočeského kraje, č. místnosti 1096, v prvním patře budovy krajského úřadu, Zborovská 11, Praha 5.

Registrace účastníků proběhne od 9:30 do 10:00 a program je plánován do 11:30. V jeho rámci jsou připravené odborné výklady k následujícím blokům: podmínky pro získání dotace, jak vyplnit žádost, povinné přílohy k žádosti, povinné přílohy k závěrečné dokumentaci. Samostatný čas je vymezen i pro diskuzi a zodpovězení dotazů

Účast na semináři je třeba potvrdit do pondělka 8. dubna 2019 na e-mail: dvorakovam@kr-s.cz.

Foto: ilustrační/ Pixabay