Pražské služby dětem. Nepřekonatelná akce

| zdroj: PSAS0

zdroj: PSAS

Srdečně vás zveme na zábavný rodinný den v naší režii. Uskuteční se už pojedenácté, tentokrát v neděli 25. června od 11 do 16 hodin v pražském parku Ladronka, a nabídne bohatý program. Celým dnem provede oblíbené duo Magda Reifová a Petr Vacek. Chybět nebude prezentace nejmodernější techniky Pražských služeb ani řada atrakcí pro děti všech věkových kategorií, rodiče či prarodiče.

Vystoupí Poetika, Áňa, Pó a pes Barney. Dorazí také Lumpína, břichomluvec nebo například Divadélko Úsměv. Dále jsou na programu soutěže pro malé i velké, ukázky nejmodernější techniky, kterou Pražské služby využívají ke svozu odpadu nebo úklidu a údržbě komunikací, výtvarná dílna a mnoho dalšího. Letní prázdniny tak pomyslně zahájíme ve velkém stylu a protáhneme oslavu Dne dětí až do konce června.

Nedělní akce v parku Ladronka se ponese v duchu rodinné zábavy. Moderování se ujme oblíbené duo Magda Reifová a Petr Vacek. Den bude ale věnovaný nejen dětem všech věkových kategorií. Na své si přijdou i dospělí. Kromě malování na obličej, modelování balónků, trampolín a skákacích hradů nebo bublináře se proto můžete těšit například na fotokoutek, bubenickou show, exhibice na U-rampě i freestyle Petra Manďáka, motoaerál, občerstvení a spoustu dalšího.

Během celého dne navíc budeme losovat tři vítěze hodnotných cen. Předpokládaný konec akce je v 16:00 hodin.

Změna programu vyhrazena.