8. 12. 2019  |  Aktuality  |  Zdroj: SMO ČR

Pozvánka na 2. ročník akce DEN STAROSTŮ při veletrhu Aquatherm Praha

Svaz měst a obcí České republiky se stal opět hrdým partnerem akce s názvem Den starostů, která se koná při veletrhu Aquatherm Praha, tentokrát v úterý 3. 3. 2020 v Kongresovém sálu pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA - Letňany.

Od 10:00 do 13:00 hodin je pro Vás připraven seminář o aktuálních tématech ze samosprávy.

Účastníci semináře se mohou následně bezplatně seznámit s veškerou expozicí celého veletrhu Aquatherm Praha 2020, tj. s vystavovateli z řad odborných firem a institucí zabývajících se technickým vybavením budov, podniků, a samozřejmě občanskou a technickou infrastrukturou ve městech a obcích (vodovody, kanalizace, teplárenství, vzduchotechnika, energetické úspory). Tento veletrh je největší akcí tohoto druhu v ČR.

Vstup na seminář a veletrh je pro členy zastupitelstva, úředníky a pracovníky organizačních složek či příspěvkových organizací z členských měst a obcí Svazu měst a obcí ČR zcela zdarma včetně občerstvení a oběda formou rautu po dopoledním semináři.Stejně jako před dvěma lety, pro zajištění včasné zajištění si tohoto bezplatného vstupuje však nutné se nejpozději do 31. 1. 2020 zaregistrovat prostřednictvím webových stránek veletrhu www.aquatherm-praha.com/cz/registrace-navstevniku-statni-sprava-a-mistni-samosprava, přičemž pro vstup je třeba použít kód 0332020 (platí do vyčerpání kapacity sálu 200 osob).
.

Vaší registrací tedy získáte následující:

• - zdarma vstup na seminář o aktuálních tématech v samosprávě s odborníky;
  • - zdarma vstup na veletrh Aquatherm Praha 2020;
  • - zdarma celodenní parkování na výstavišti.

Sledujte stránky veletrhu www.aquatherm-praha.com

Foto: ilustrační/ Pixabay