Pozvánka: Konference Předcházení vzniku odpadů

| zdroj: CEMC0

cemc (2).jpg
zdroj: CEMC

Srdečně zveme všechny příznivce odpadové problematiky na již 7. ročník konference Předcházení vzniku odpadů, který se uskuteční 9. prosince 2021 v Praze.

Účastníci se mohou těšit opět na kvalitní a inspirativní program zahrnující nejaktuálnější příspěvky v oblasti prevence a opětovného využití odpadů, což je samotný základ pro nakládání s odpady a oběhové hospodářství. Součástí konference bude i prostor pro navázání nových kontaktů nebo partnerství. Novinkou bude živý přenos se možností zpětného shlédnutí.

MÍSTO A ČAS AKCE: 9. 12. 2021

T-Mobile Magenta Experience Centre, Obchodní centrum Arkády Pankrác, Na Pankráci 86, 140 00 Praha 4-Nusle

KOMU A K ČEMU JE KONFERENCE URČENA?

Konference je určena úplně všem, které zajímá téma předcházení a opětovné použití odpadů, a kteří vítají a chtějí rozvíjet i v naší republice oběhové hospodářství. Nejčastěji se konference účastní pracovníci působící v odpadovém hospodářství z řad firem i samospráv. Na konferenci se potkáte se zástupci klíčových resortů a organizací (MŽP, MPO, KÚ, kontrolní orgány apod.), představiteli obcí, firem z rozmanitých výrobních odvětví i neziskových organizací. Konference je ideální příležitostí pro navázání nových kontaktů a zahájení nové spolupráce a projektů.

JAKÉ PŘEDNÁŠKY NA KONFERENCI ODEZNÍ?

Program konference se v současné době intenzivně připravuje a bude na těchto stránkách zveřejněn v nejbližších dnech. V případě zájmu o vystoupení kontaktujte pořadatele na cemc@cemc.cz.

PROGRAM KONFERENCE PVO 2021 najdetezde.