Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Pozvánka: Konference Předcházení vzniku odpadů

| zdroj: CEMC0

cemc (2).jpg
zdroj: CEMC

Srdečně zveme všechny příznivce odpadové problematiky na již 7. ročník konference Předcházení vzniku odpadů, který se uskuteční 9. prosince 2021 v Praze.

Účastníci se mohou těšit opět na kvalitní a inspirativní program zahrnující nejaktuálnější příspěvky v oblasti prevence a opětovného využití odpadů, což je samotný základ pro nakládání s odpady a oběhové hospodářství. Součástí konference bude i prostor pro navázání nových kontaktů nebo partnerství. Novinkou bude živý přenos se možností zpětného shlédnutí.

MÍSTO A ČAS AKCE: 9. 12. 2021

T-Mobile Magenta Experience Centre, Obchodní centrum Arkády Pankrác, Na Pankráci 86, 140 00 Praha 4-Nusle

KOMU A K ČEMU JE KONFERENCE URČENA?

Konference je určena úplně všem, které zajímá téma předcházení a opětovné použití odpadů, a kteří vítají a chtějí rozvíjet i v naší republice oběhové hospodářství. Nejčastěji se konference účastní pracovníci působící v odpadovém hospodářství z řad firem i samospráv. Na konferenci se potkáte se zástupci klíčových resortů a organizací (MŽP, MPO, KÚ, kontrolní orgány apod.), představiteli obcí, firem z rozmanitých výrobních odvětví i neziskových organizací. Konference je ideální příležitostí pro navázání nových kontaktů a zahájení nové spolupráce a projektů.

JAKÉ PŘEDNÁŠKY NA KONFERENCI ODEZNÍ?

Program konference se v současné době intenzivně připravuje a bude na těchto stránkách zveřejněn v nejbližších dnech. V případě zájmu o vystoupení kontaktujte pořadatele na cemc@cemc.cz.

PROGRAM KONFERENCE PVO 2021 najdetezde.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
ABPlast
Satturn
Meva a.s.
Fair Care
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
Sensoneo