Patnáctého května začne příjem žádostí na kotlíkové dotace

| autor: Jiří Klemt/ Královehradecký kraj0

Patnáctého května začne příjem žádostí na kotlíkové dotace

„Podmínkou pro podání žádosti bude úspěšná registrace při přidělení pořadového čísla a doložení veškerých dokladů a povinných příloh již při podání žádosti. Dotaci tentokrát získá žadatel, který má vyměněný neekologický kotel a má v pořádku všechny náležitosti ve výzvě k 15. květnu letošního roku. V tomto kole se dostane zhruba na stovku žadatelů,“ uvedl radní pro oblast regionálního rozvoje, cestovního ruchu, grantů a dotací Pavel Hečko.

Podrobné informace a požadavky žadatelé najdou zde.

Registrace do pořadníku se uskuteční 15. května od 10 hodin prostřednictvím dotačního portálu Královéhradeckého kraje.

Další výzvu pro příjem žádostí na kotlíkové dotace kraj plánuje vypsat ve třetím čtvrtletí letošního roku. Mezi žadatele by se mohlo rozdělit okolo 150 milionů korun.

Foto: Královehradecký kraj