Novinky na našem portálu

| autor: Hana Tomášková0

Novinky na našem portálu

Milí čtenáři,

dovolte mi, abych vám představila novinky na našem portálu.

Tento týden vyjde první rozhovor, který pokračuje v doplněném videozáznamu dalšími otázkami. Rádi tak vyjdeme vstříc lidem, kteří mají zájem o informace a nemají tolik času na čtení. Videa vám navíc poodhalí zákulisí, kde článek vznikal. Najdete je i na našich facebookových stránkách, kam budeme přidávat také další fotografie k danému tématu.

Na facebooku budeme zveřejňovat ankety a budeme rádi, když se zapojíte do hlasování. Vítáme vaše komentáře a připomínky. Je to pro nás cenná zpětná vazba.

Blíží se léto a my již pracujeme na dalším zajímavém tématickém celku. Detaily ještě neprozradím, brzy se s nimi seznámíte sami. Děkujeme za vaše dotazy. Týkaly se především dotačních programů. Jak vidíte, věnujeme dotacím velkou pozornost a budeme v tom pokračovat.

V blízké době pro vás připravujeme spuštění newsletteru, který vám budeme zasílat e-mailem. Každý týden se tak dozvíte, co jsme pro vás připravili. Zasílání newsletteru je zdarma. Máte-li o něj zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Komunální ekologie je k dispozici všem, kteří mají zájem o ekologii na komunální úrovni.