Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Nechť jsme všichni silnější a rozumnější

| autor: Pavel Mohrmann0

Nechť jsme všichni silnější a rozumnější

Zem je sužována koronavirem. Tedy, zatím tak docela není sužována koronavirem. Je sužována spíše prostředky na zabránění jeho šíření. Ty stojí rovněž za to. Doufejme, že budeme sužováni jen opatřeními, a že jsou to ta správná, a opravdu nemoci zabrání se šířit. Pokud totiž nezaberou, budeme sužováni nejen opatřeními, ale i virem samotným, a to by bylo peklo.

Ale i v této době musí vedení obcí a měst fungovat a k tomu se vám všemožně snažíme pomáhat. A i v této neklidné době podobné přípravám na opravdovou válku se snažíme přinášet informace a příklady dobré praxe z obcí, kde na odpady, vody, ovzduší či energie, jdou dobře.

Od 1. 4. 2019, kdy náš deník spatřil světlo světa, se stal, poměrně záhy, vyhledávaným zdrojem informací, velmi populárních a čtených příkladů dobrých praxí a publicistiky, která komentuje aktuální témata v oblastech komunální ekologie. S radostí sleduji, že nás měsíčně navštíví přes 7 tisíc unikátních návštěvníků. A trend čtenosti nadále stoupá.

Chci požádat všechny naše čtenáře, nechť zachovají chladnou hlavu, řídí své obce tak, abychom všichni prošli touto nelehkou situací pokud možno beze ztrát čehokoli. Prosím, učme se. Každá kritická situace může přinést něco nového, odhalí spousty skrytých, za normálních okolností neviditelných problémů, které můžeme odhalit, řešit a vyřešit.

Přeji všem, ať projdou koronakrizí opatrně, ale rozhodně, pokorně ale odvážně a až to všechno přejde, nechť jsme všichni silnější, lepší a rozumnější.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert