Na krajském Mapovém portálu jsou doplněné informace ke kotlíkovým dotacím

| zdroj: Středočeský kraj0

aktuality.png
zdroj: Středočeský kraj

Byla aktualizovánamapová aplikace Kotlíkové dotace - III. výzva, která nabízí základní přehled o aktuálním stavu přijatých žádostí v rámci projektu III. výzvy Kotlíkových dotací.

Zároveň nabízí prostorovou analýzu, která odpovídá na otázku, jaký podíl obyvatelstva za obec má zájem o dotaci. V mapě si lze zapnout i další vrstvy, jako např. vrstvu tzv. Prioritních obcí nebo vrstvu Oblasti se zhoršenou kvalitou ovzduší. Uživatel přes nástroj Vybrat si může zobrazit podrobnější informace i za konkrétní obec. Zdrojem aplikace je veřejně dostupná tabulka, která je jednou měsíčně aktualizována Odborem řízení dotačních projektů. Cílem aplikace je pomocí nástrojů geografického informačního systému ukázat statistická data jednoduše a přehledně prostřednictvím interaktivní mapy.

Mapový portál Středočeského kraje najdete zde.