Mějte neustálý přehled o spotřebě vody - využijte chytrou službu CEM SMART jen za 168 Kč měsíčně za celý dům

| zdroj: Softlink0

Vodoměr je připojen do systému dálkového odečítání prostřednictvím bezdrátového snímače s životností 6 let. Po uplynutí této lhůty je nutné radiový snímač vyměnit. Informace jsou uživateli poskytovány ve formě on-line přístupu do systému CEM přes veřejnou síť Internet.

Pro připojení k systému CEM poslouží prakticky libovolný počítač vybavený standardním prohlížečem WEBových stránek (PC, notebook, tablet), nebo „chytrý telefon“ s operačním systémem Android nebo IOs s nainstalovanou aplikací „CEM“, přičemž tato aplikace je ke stažení zdarma.

Zřízením služby získáte 2 důležité pohledy:

1. detailní údaje o průběhu spotřeby vody v reálném čase v podobě přehledných tabulek a grafů

2. kontrolu nad průběhem spotřeby vody v podobě automatického upozornění na anomální stavy (ALARM)

Tyto funkce vám umožní průběžně analyzovat spotřebu vody, provádět organizační
i technická opatření proti plýtvání a včas zjistit poruchy a netěsnosti v rozvodech. Zabráníte tím zbytečným nákladům, které mohou dosahovat výše až desítek tisíc korun ročně, a předejdete zdlouhavým reklamacím u dodavatele vody.

V případě havarijních stavů můžete včasným zásahem zabránit rozsáhlejším škodám nejenom na majetku.

Jednorázová cena za zřízení Služby CEM SMART činí 9 949,- Kč bez DPH (resp. 12 038 Kč s DPH). Služba je poskytována po dobu 6 let, což je v souladu jak s životností snímače, tak s platností cejchu patního vodoměru. Po ukončení této lhůty je nutné službu obnovit.

Cena zahrnuje jak snímač a jeho montáž, tak zpřístupnění vodoměru k dálkovému odečtu, přístup do SW a zajištění komunikace.

Službu můžete po vyplnění krátkého dotazníku objednat zde.

Úvodní obrázek: ilustrační/ Pixabay