Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Konference Příležitosti pro region představí nové možnosti rozvoje

| autor: Královéhradecký kraj0

Konference Příležitosti pro region představí nové možnosti rozvoje

Účastníci konference se dozví, kam se ubírá strategie podpory rozvoje regionu ze strany Královéhradeckého kraje a jaké jsou jím připravované dotační tituly. Seznámí se Strategií rozvoje Královéhradeckého kraje po roce 2020.

Zástupci Ministerstva pro místní rozvoj ČR (MMR) představí dosud známé skutečnosti o připravovaném Integrovaném regionálním operačním programu II. Dozvíte se, co nového nabídne program přeshraniční spolupráce Česko-Polsko. Seznámíte se možnostmi pomoci rozvoji obcí ze strany CzechInvestu.

Regionální stálá konference představí, ve spolupráci s MMR, další plány na svou činnost, v rámci pomoci regionu. Dozvíte se, jaké služby budou moci využívat obce v Královéhradeckém kraji. Zajímavá přednáška bude věnována tématu Jak probudit vnitřní síly regionu/venkova, co pomůže našim obcím.

Konference Příležitosti pro region se uskuteční v Hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové od 9:00. O možnostech registrace Vás budeme informovat v následujících týdnech. Akci pořádá Královéhradecký kraj ve spolupráci se sekretariátem Regionální stálé konference Královéhradeckého kraje a Centrem investic, rozvoje a inovací.

Foto: Královéhradecký kraj 

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
e-Salon
Bert