Komunální ekologie v nové podobě

| autor: Hana Tomášková0

vesnice_kosteů.jpg
zdroj: Ilustrační obrázek/ redakce archiv

Milí čtenáři,

Jistě jste zaznamenali, že deník Komunální ekologie vychází v nové podobě. Zvolili jsme tento formát, abychom vám informace přinášeli v příjemnějším a svěžejším vzhledu.

Prázdniny bývají tzv. okurkovou sezónou, co se událostí týče, ale letošní rok je celkově trochu výjimkou. Všeobecně se sleduje koronavirová pandemie a dopad jejích opatření, netypickým pro poslední roky bylo i časté období dešťů a dočasný zmatek v některých sběrných dvorech způsobilo ukončení smlouvy jedné společnosti z kolektivního systému s výrobcem elektrospotřebičů.

Do popředí zájmu se dostává projednávání odpadové legislativy, blíží se krajské volby a města a obce budou čelit dalším výzvám, které jim sled událostí přinese. V novém podání s osvědčeným týmem vám chceme dále přinášet aktuální zpravodajství i zajímavou publicistiku.

Můžete se obracet na naši poradnu a pokládat dotazy z oblastí, které vás zajímají. – Odpoví vám naši externě spolupracující partneři z oblastí např.: nakládání s odpady, odpadní vody (kanalizace, domovní čistírny odpadních vod), dotace, pitná voda, hospodaření s vodou, úspory energie, obnovitelné zdroje energie a další.

Tento webový portál vznikl na základě vašich podnětů. Těšíme se na další vzájemnou spolupráci a přejeme vám pěkný zbytek léta.