Komunální ekologie je tu pro vás již šest měsíců

| autor: Hana Tomášková0

Komunální ekologie je tu pro vás již šest měsíců

Děkujeme za vaši přízeň. Za to, že nás čtete. Že posíláte komentáře, poptáváte informace v naší poradně a žádáte si články z oblastí, které vás zajímají. Za to, že spolu s námi utváříte podobu Komunální ekologie. Vaše reakce a podněty jsou pro nás cennou zpětnou vazbou.

S potěšením sledujeme narůstající počet čtenářů. Je to pro nás zavazující. Chceme, abyste se k nám rádi vraceli a nacházeli u nás zajímavé informace a zpravodajství. Aby vám náš portál pomáhal v práci a tím i v rozvoji vaší obce nebo města.

Zprovoznili jsme zasílání týdenních newsletterů. Všem zaregistrovaným poskytujeme přehled článků, aktualit a akcí z webu přímo do e-mailové schránky. Přihlásit se k odběru lze kliknutím na obrázek na hlavní straně.

Informace o nás najdete i na Facebooku a Twitteru. Můžete se těšit na zákulisní informace z redakčního života, zajímavosti o ekologii ve městech a obcích i na nejnovější fotografie a videa z konferencí a seminářů.

Připravujeme pro vás další příklady dobré praxe z různých koutů České republiky, odborné rozhovory, polemiky na vybraná témata či aktuální informace z nejrůznějších odvětví týkajících se veřejné správy.

Chystáme pro vás sérii seminářů o nakládání s odpady. První z nich, pod názvem Odpadové hospodářství jihočeských měst a obcí, se uskutečnil v září tohoto roku v Českých Budějovicích. Setkal se s velkým úspěchem. Semináře se budou postupně konat ve všech krajích České republiky.

Chceme vám být na blízku a zůstat s vámi v kontaktu.

Těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Vaše Komunální ekologie

Foto: Pavel Mohrmann, ilustrační koláž Hana Tomášková/ Pixabay