Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Komunální ekologie je tu pro vás již šest měsíců

| autor: Hana Tomášková0

Komunální ekologie je tu pro vás již šest měsíců

Děkujeme za vaši přízeň. Za to, že nás čtete. Že posíláte komentáře, poptáváte informace v naší poradně a žádáte si články z oblastí, které vás zajímají. Za to, že spolu s námi utváříte podobu Komunální ekologie. Vaše reakce a podněty jsou pro nás cennou zpětnou vazbou.

S potěšením sledujeme narůstající počet čtenářů. Je to pro nás zavazující. Chceme, abyste se k nám rádi vraceli a nacházeli u nás zajímavé informace a zpravodajství. Aby vám náš portál pomáhal v práci a tím i v rozvoji vaší obce nebo města.

Zprovoznili jsme zasílání týdenních newsletterů. Všem zaregistrovaným poskytujeme přehled článků, aktualit a akcí z webu přímo do e-mailové schránky. Přihlásit se k odběru lze kliknutím na obrázek na hlavní straně.

Informace o nás najdete i na Facebooku a Twitteru. Můžete se těšit na zákulisní informace z redakčního života, zajímavosti o ekologii ve městech a obcích i na nejnovější fotografie a videa z konferencí a seminářů.

Připravujeme pro vás další příklady dobré praxe z různých koutů České republiky, odborné rozhovory, polemiky na vybraná témata či aktuální informace z nejrůznějších odvětví týkajících se veřejné správy.

Chystáme pro vás sérii seminářů o nakládání s odpady. První z nich, pod názvem Odpadové hospodářství jihočeských měst a obcí, se uskutečnil v září tohoto roku v Českých Budějovicích. Setkal se s velkým úspěchem. Semináře se budou postupně konat ve všech krajích České republiky.

Chceme vám být na blízku a zůstat s vámi v kontaktu.

Těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Vaše Komunální ekologie

Foto: Pavel Mohrmann, ilustrační koláž Hana Tomášková/ Pixabay

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
ABPlast
Satturn
Meva a.s.
Fair Care
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
Sensoneo
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Zlatý erb
Denios
Syba
PSAS
Rema