5. 6. 2019  |  Aktuality  |  Autor: Středočeský kraj

Informace ke stavu přijatých žádostí o kotlíkové dotace ve 3. výzvě ve Středočeském kraji

V rámci 3. výzvy kotlíkových dotací bylo v pondělí 3. června v čase 12.30 hodin přijato celkem 11 261 žádostí v elektronické podobě. V této výzvě je alokováno 575 mil. Kč, které by měly vystačit na cca 4 870 žádostí.

„Vzhledem k velkému zájmu o dotaci bude Středočeský kraj jednat s Ministerstvem životního prostředí ČR, které přislíbilo posílení alokace,“ řekl náměstek pro oblast financí Gabriel Kovács (ANO 2011).

Středočeský kraj pokračuje v přijímání žádostí o dotaci, pokud na některou žádost nebude stačit alokace, bude zařazena do zásobníku projektů. Vyzýváme všechny potencionální žadatele, pokud mají zájem, aby žádost určitě nechali zaregistrovat, dodal náměstek Kovács.

Foto: ilustrační/ redakce