Hasicí čtyřkolka pro dobrovolné hasiče

| zdroj: Truck servis Čáslav0

truckservice0 (2).png
zdroj: TRUCK SERVIS ČÁSLAV s.r.o.

Jednotkám dobrovolných hasičů usnadní práci hasicí čtyřkolka ATV Firestop. Je speciálně upravená i pro průjezd v náročném terénu, a to díky vysokým nájezdovým úhlům či možnosti připojit pásy. S maximální šířkou 130 cm a délkou 250 cm se dostane mezi stromy, do úzkých prostor či tunelů. Má zvýšenou nosnost a čerpadlovou nástavbu s vlastním nezávislým pohonem.

ATV Firestop spojuje přednosti vysoce výkonného hasicího zařízení CRISTANINI s vozidlem s vysokou průchodností terénem, kompaktními rozměry a s integrovanou zásobou hasiva.

Technické údaje:

Vozidlo CF Moto X1000

• V Twin, obsah 1000 ccm motor, výkon 85 Hp
  • EPS – posilovač řízení s progresí
  • Vstřikování BOSCH
  • Bezespojkový variator CV-Tech
  • 4x4 s uzávěrkou předního diferenciálu
  • Automatický samosvorný zadní diferenciál Eaton (100% svornost)
  • Převodovka Smartshift s optimalizovanými převody
  • Speciální tlumiče a pružení HP Sporting pro zvýšenou nosnost

Hasicí systémy:

CRISTANINI FIRE STOP 200/30

• Čerpadlo s vlastním nezávislým pohonem s výkonem 200 bar – 30 l/min
  • Výkon motoru 14,7 kW
  • Vysokotlaké čerpadlo: 3 keramické a titanové písty
  • Dosah vodního proudu: 16–17 m
  • Dosah vodní mlhy: 8 m
  • Délka hadice: 40 m
  • Vedle hasební funkce umožňuje zařízení plošnou dekontaminaci např. veřejných ploch a městského mobiliáře, a to po přimíchání dekontaminačního přípravku BX24 CRISTANINI do vodní nádrže čtyřkolky
  • Hasící proudnici lze nahradit nástavcem na hašení požáru v komínech, kdy tlakem vody projde nerezová hadice celým komínem a uhasí oheň s minimem vody a tím bez doprovodných škod a bez použití výškové techniky
  • Lze připojit nástavec na čištění trubek, svodů, odpadů apod. (malý krtek). Tlaková voda ze zadních trysek pohání hadici vpřed a přední paprsek ničí nečistoty.
truckservice2.jpg
Nástavec pro hašení komínů

CRISTANINI MINI FIRE STOP

MINI FIRE STOP je alternativní levnější řešení proti FIRE STOP 200/30.

• Hasicí výkon: 8l/ min
  • Motor Honda 6X 120 s výkonem 3,2 HP
  • Dosah vodní mlhy: 8 m
  • Délka hadice: 10 m