Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Den za obnovu lesa 2023

| zdroj: Jihlava0

les45.jpg
zdroj: Ilustrační foto/ redakce archiv

Čtvrtý ročník celostátní lesnické akce pro veřejnost se bude konat v sobotu 23. září 2023 od 10 do 16 hodin v každém regionu. Na Jihlavsku se celodenní program pro jednotlivce i rodiny uskuteční na revíru Pouště u Třeště, tedy na polovině cesty ke Stonařovu, u rybníka Radkovec.

Jak vypadá práce trhače šišek? Jak při lesní práci pomáhá kůň? Nebo na čem si nejraději pochutnají lesní zvířata? Pro odpovědi na tyto i další lesní otázky si můžete dojít 23. září mezi 10. a 16. hodinou do revíru Pouště mezi Třeští a Stonařovem. Bude se zde totiž konat Den za obnovu lesa 2023, který pořádají Lesy ČR.

„Na účastníky čeká velmi bohatý program včetně možnosti zasázet si pár stromků a tím nám pomoci v obnově zdejších lesních porostů, které byly v předchozích letech silně zasaženy kůrovcovou kalamitou,“ doplnila Martina Miksová, revírnice z Lesní správy Pelhřimov Lesů ČR.

Více informací o akci a fotky z minulých ročníků najdete na http://sazimelesynovegenerace.cz/. Facebookovou událost, kde jsou vypsané další informace o programu či GPS lokalita místa akce, najde ZDE.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert
ORGREZ