Den starostů: Ochrana pitné vody

| autor: Hana Tomášková| zdroj: SMO ČR/ Aquatherm Praha0

Den starostů: Ochrana pitné vody

Seminář se uskuteční v úterý 3. 3. 2020 v Kongresovém sálu pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA - Letňany. Letošním tématem je "Pitná voda je poklad, chraňme ho, aneb aby se čistá voda nestala luxusem".

Akce se koná od 10:00 do 13:00 hodin, přednáškový sál je v 1. patře ve vstupní hale 2.

Program:

• Legislativní ukotvení problematiky sucha
  • Dotační možnosti
  • Cenotvorba v oblasti VaK
  • Příklady dobré praxe v nakládání s vodami
  • Smart city – metodika

Přesné znění programu najdete zde: Den starostů 2020 - program.pdf

Vstup na seminář a veletrh je pro členy Svazu měst a obcí ČR zcela zdarma včetně občerstvení a oběda formou rautu po dopoledním semináři. Registrace je možná prostřednictvím webových stránek veletrhu www.aquatherm-praha.com/cz/registrace-navstevniku-statni-sprava-a-mistni-samosprava, přičemž pro registraci je třeba použít speciální kód, který naleznete po přihlášení v příloze (platí do vyčerpání kapacity sálu 200 osob).

Účastníci semináře mohou následně bezplatně navštívit veletrh Aquatherm Praha 2020. Tento veletrh je největší akcí tohoto druhu v ČR.

Foto: ilustrační/ Pixabay