Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Den čisté mobility a chytré energetiky pro Kraj Vysočina

| zdroj: Kraj Vysočina0

Den čisté mobility a chytré energetiky pro Kraj Vysočina
Od 9 do 16 hodin bude na Karlově náměstí k vidění i vyzkoušení početná flotila elektromobilů, hybridů, elektrokol, ekoltrokoloběžek včetně ukázek užitkových a komunálních elektromobilů různých značek. Organizátoři programu avizují, že není důvod k obavám z přílišného hluku a emisí, protože program v Třebíči je zaměřen na představení trendů v zavádění čisté mobility, která se ve spojení s chytrou energetikou stává nedílnou součástí našeho života.

Souběžně s akcí pro veřejnost je připraven také od 10 hodin odborný seminář,  jehož součástí bude sdílení informací o dotačních podporách v jednotlivých segmentech čisté mobility a představení energetických úspor nebo chytré lokální energetiky a elektromobility. Seminář bude situován do prostor Městského úřadu Třebíč a je určen nejen pro zástupce místních samospráv. Hosty programu jsou náměstek ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřický, hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, generální ředitel České pošty Roman Knap. Právě Česká pošta je připravena prezentovat projekt Česká pošta příkladem. Energetické společnosti se podělí o zkušenosti s komplexním řešením pro energetické úspory, například budov, s využitím chytré energetiky, decentralizovaných z lokálních zdrojů a ekologické dopravy.

Vyzkoušejte možnost zkušební jízdy s vystavenými vybranými dopravními prostředky. Užijte si tichou a čistou jízdu napříč Třebíčí. Akce pro veřejnost je zdarma.

Pozvánka - seminář

mapa

Den mobility

Foto: ilustrační/ Pixabay

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
ABPlast
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
Sensoneo
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy