Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Den čisté mobility a chytré energetiky pro Kraj Vysočina

| zdroj: Kraj Vysočina0

Den čisté mobility a chytré energetiky pro Kraj Vysočina
Od 9 do 16 hodin bude na Karlově náměstí k vidění i vyzkoušení početná flotila elektromobilů, hybridů, elektrokol, ekoltrokoloběžek včetně ukázek užitkových a komunálních elektromobilů různých značek. Organizátoři programu avizují, že není důvod k obavám z přílišného hluku a emisí, protože program v Třebíči je zaměřen na představení trendů v zavádění čisté mobility, která se ve spojení s chytrou energetikou stává nedílnou součástí našeho života.

Souběžně s akcí pro veřejnost je připraven také od 10 hodin odborný seminář,  jehož součástí bude sdílení informací o dotačních podporách v jednotlivých segmentech čisté mobility a představení energetických úspor nebo chytré lokální energetiky a elektromobility. Seminář bude situován do prostor Městského úřadu Třebíč a je určen nejen pro zástupce místních samospráv. Hosty programu jsou náměstek ministra průmyslu a obchodu Eduard Muřický, hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek, generální ředitel České pošty Roman Knap. Právě Česká pošta je připravena prezentovat projekt Česká pošta příkladem. Energetické společnosti se podělí o zkušenosti s komplexním řešením pro energetické úspory, například budov, s využitím chytré energetiky, decentralizovaných z lokálních zdrojů a ekologické dopravy.

Vyzkoušejte možnost zkušební jízdy s vystavenými vybranými dopravními prostředky. Užijte si tichou a čistou jízdu napříč Třebíčí. Akce pro veřejnost je zdarma.

Pozvánka - seminář

mapa

Den mobility

Foto: ilustrační/ Pixabay

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert