Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost 2019 - příjem přihlášek prodloužen do 5. května

| zdroj: Jihočeský kraj0

Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost 2019 - příjem přihlášek prodloužen do

Ocenění je jedním z nejvhodnějších způsobů, jak zviditelnit aktivity a poděkovat společnostem a obcím, které se nad rámec svých povinností v roce 2019 chovaly odpovědně s pozitivním dopadem na své zaměstnance, obchodní partnery i celé okolí. Zároveň se jedná o možnost představit příklady dobré praxe ostatním a ukázat tak kvalitu jejich práce. Ocenění mohou získat firmy, neziskové organizace, obce a nově i mikropodniky (tzn. malé organizace do max. 10 zaměstnanců, živnostníci, rodinné firmy).

Loňského, historicky prvního ročníku Ceny hejtmanky Jihočeského kraje za společenskou odpovědnost, se zúčastnilo celkem 32 subjektů v 5 kategoriích. Jihočeské firmy svými aktivitami a zapojením do ocenění potvrdily, že jim problematika společenské odpovědnosti není lhostejná a stává se součástí jejich každodenního života“ říká hejtmanka Jihočeského kraje paní Ivana Stráská. 

Přihlášení do ocenění je velice jednoduché. Na webových stránkách http://www.jaip.cz/cenahejtmanky jsou umístěny přihlášky včetně sebehodnotícího dotazníku. Ocenění je rozděleno do 8 kategorií dle typu organizace a její velikosti. Příjem přihlášek byl s ohledem na současnou situaci prodloužen do 5. května 2020. Poté budou dotazníky vyhodnoceny a dne 16. června 2020 proběhne slavnostní vyhlášení oceněných v sále Zastupitelstva Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. 

Firmy vnímají, že jim vedle dobrého pocitu přináší podpora společenské odpovědnosti nejen zviditelnění a zlepšení image, ale v dlouhodobém časovém horizontu i nepřímé finanční úspory a zvýšení konkurenční výhody“, dodává Michaela Novotná, ředitelka spolupracující organizace JAIP.

Foto: ilustrační/ Pixabay

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert