Bezplatnou registrace na Den starostů 2024 můžete získat již jen do 12. února

| zdroj: SMO ČR1

sincerely-media-dGxOgeXAXm8-unsplash
zdroj: unsplash.com

5. března pořádá Svaz měst a obcí při veletrhu Aquatherm bezplatný odborný program Den starostů a jako každoročně, na téma vody. Letos se zaměříme na novou směrnici o čištění městských odpadních vod a připravíme Vás na novelu zákona o vodách. Věnovat se budeme preventivním opatřením i inovačním řešením, která mohou obci přinést nemalé úspory.

Svaz měst a obcí ČR již potřetí pořádá odbornou konferenci DEN STAROSTŮ, při veletrhu Aquatherm Praha.

Tentokrát uskuteční v úterý 5. 3. 2024 v Kongresovém sále pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA – Letňany. Odborný program se bude konat 10.00 – 13.00 hodin pod názvem „Budoucnost je v přítomnosti“. Zaměříme se totiž na novou směrnici o čištění městských odpadních vod a připravíme Vás na novelu zákona o vodách. Věnovat se budeme preventivním opatřením i inovačním řešením, která mohou obci přinést nemalé úspory.

Těšit se opět můžete na zástupce ministerstev a orgánů státní správy i soukromého sektoru. Programem Vás provede Radka Vladyková, výkonná ředitelka SMO ČR.

Součástí oficiálního programu je snídaně a oběd formou bufetu a následná individuální prohlídka vlastního veletrhu, který je dnes zároveň i největší a nejvýznamnější přehlídkou firem působících v oboru technického zařízení budov v ČR. Vystavovatelé se již dnes těší na Vaši odpolední návštěvu jejich expozic.

Registrovaným účastníkům budou instrukce vč. vstupních karet s konečnou verzí programu zaslány poštou.

Pro bezplatný vstup na konferenci i návštěvu veletrhu se zaregistrujte, prosím, prostřednictvím webových stránek veletrhu ZDE.

V příloze po přihlášení naleznete kód pro Vaši registraci. (Platí do vyčerpání kapacity sálu).

Registrujte se k návštěvě nejpozději do 12. 2. 2024.