Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Zapojte se do fotosoutěže na téma Voda a zeleň u mě doma

| zdroj: Havířov0

paul-skorupskas-7KLa-xLbSXA-unsplash
zdroj: unsplash.com

Klimatickou změnu pociťuje každý z nás. Dny s extrémním počasím přibývají, ale společně se můžeme této výzvě postavit! Každý z nás má sílu zmírnit dopady klimatické změny a přispět ke zlepšení místního klima. Zeleň a voda nejsou důležité jen na veřejných prostranstvích, ale hrají významnou roli také v našich domovech. Pěstujete na balkóně květiny nebo máte zahradu plnou zeleně a vodních prvků? Zapojte se do fotosoutěže a ukažte nám to!

Do této soutěže se může zapojit každý milovník fotografie – nezáleží na tom, zdali jste profesionál nebo amatérský fotograf. Své fotografie můžete zasílat do 30. srpna 2024 na e-mail radova.marketa@havirov-city.cz. Do e-mailu uveďte své JMÉNO, PŘÍJMENÍ a NÁZEV FOTOGRAFIE, kterou jste pořídili. Autoři tří nejlepších fotografií budou ohodnoceni ECO balíčkem propagačních předmětů projektu LIFE COALA a jejich fotografie se stanou součástí fotokalendáře pro měsíce ČERVEN, ČERVENEC a SRPEN v roce 2025.

Projekt „IP LIFE for Coal Mining Landscape Adaptation“, č. j. LIFE20 IPC/CZ/000004 je spolufinancován z finančních prostředků Evropské unie prostřednictvím programu LIFE.

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
Satturn
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT
I-tec
SmVaK Ostrava
Energie AG
Den malých obcí
Denios
PSAS
Rema
K-tech Komunální technika
Meva a.s.
EKO-KOM
ČEVAK
Povodí Vltavy
SRVO
Bert
ORGREZ