Zapojte se do fotosoutěže na téma Voda a zeleň u mě doma

| zdroj: Havířov0

paul-skorupskas-7KLa-xLbSXA-unsplash
zdroj: unsplash.com

Klimatickou změnu pociťuje každý z nás. Dny s extrémním počasím přibývají, ale společně se můžeme této výzvě postavit! Každý z nás má sílu zmírnit dopady klimatické změny a přispět ke zlepšení místního klima. Zeleň a voda nejsou důležité jen na veřejných prostranstvích, ale hrají významnou roli také v našich domovech. Pěstujete na balkóně květiny nebo máte zahradu plnou zeleně a vodních prvků? Zapojte se do fotosoutěže a ukažte nám to!

Do této soutěže se může zapojit každý milovník fotografie – nezáleží na tom, zdali jste profesionál nebo amatérský fotograf. Své fotografie můžete zasílat do 30. srpna 2024 na e-mail radova.marketa@havirov-city.cz. Do e-mailu uveďte své JMÉNO, PŘÍJMENÍ a NÁZEV FOTOGRAFIE, kterou jste pořídili. Autoři tří nejlepších fotografií budou ohodnoceni ECO balíčkem propagačních předmětů projektu LIFE COALA a jejich fotografie se stanou součástí fotokalendáře pro měsíce ČERVEN, ČERVENEC a SRPEN v roce 2025.

Projekt „IP LIFE for Coal Mining Landscape Adaptation“, č. j. LIFE20 IPC/CZ/000004 je spolufinancován z finančních prostředků Evropské unie prostřednictvím programu LIFE.