Vyhlášení soutěže o vstupenky na konferenci Candela 2019- interiér, exteriér a rušivé světlo v obci

| autor: Hana Tomášková0

Konference je zaměřena na aktuální témata interiérového a exteriérového osvětlení veřejných prostor, na veřejné zakázky a úspory energie. Podíváme se i na to, jak pracovat se světlem jako s marketingovým nástrojem. V odpoledním bloku se budeme věnovat rušivému světlu v obci i v našem životě a uvedeme na pravou míru zkratkovité a neúplné informace z médií. Na konferenci předložíme fakta, argumenty a měření pro možnost objektivní komunikace s občany.

Candela 2019 – Interiér, exteriér a rušivé světlo v obci se koná 6. června 2019 v Kaiserštejnském paláci, Malostranské náměstí 23/37, 110 00 Praha 1 .

Volné vstupenky na akci vyhrávají:

Eva Saxová

Daniel Kaprálek

Jakub Vyhnal

Výhercům gratulujeme a těšíme se na shledání na Candele.

Další informace o konferenci najdete zde.

Foto: Petr Jarolímek