Setkání s jihomoravskými poskytovateli environmentálního vzdělávání

| zdroj: Jihomoravský kraj0

aktuality2
zdroj: Jihomoravský kraj

V pondělí 21. listopadu 2022 jednal v prostorách krajského úřadu náměstek hejtmana pro oblast životního prostředí Lukáš Dubec a zástupci krajského úřadu s poskytovateli environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty v Jihomoravském kraji.

Na bilančním setkání se přítomní seznámili například s aktuálními a připravovanými dotačními tituly kraje v této oblasti vzdělávání. „Ale hlavním tématem letošního setkání bylo učení o klimatické změně a představení aktivit směřujících k řešení problémů klimatické krize,“ popsal obsah setkání náměstek hejtmana Lukáš Dubec.

Setkání zorganizovala krajem zřizované školské zařízení pro environmentální vzdělávání Lipka. Jedná se o jednu z největších a nejstarších organizací v České republice, které se věnují environmentální výchově, vzdělávání a osvětě.