Poradna_obrazek_canva.png
Katalog odpadů

Sdružení komunálních služeb oslavilo 30 let od svého založení

| autor: Ing. Josef Matucha, tajemník SKS| zdroj: foto Petr Dvořák Produkce0

SKS1.JPG

Jako již téměř "tradičně", nyní v termínu 29. 9. - 1. 10. 2021, se uskutečnil v rodinném hotelu Zámek Valeč jubilejní 58. Kongres Sdružení komunálních služeb, tentokrát k 30. výročí založení spolku.

Kongres se konal pod záštitou MMR, MŽP, Kraje Vysočina, SMO ČR, SMS ČR a HK ČR s významnou podporou našich partnerů - vystavovatelů. Svou návštěvou nás poctili zástupci naší partnerské organizace KFDZOM z Polska, ZOVP ze Slovenska, MAKE z Maďarska a v neposlední řadě i české Sdružení pro rozvoj VO. Nutno zmínit také přítomné partnery z mediální oblasti, což jsou vydavatelství Profipress, a vydavatelství Průmyslová ekologie, s.r.o a Ekologie v praxi, z.s.

SKS3.JPG

Ve středu 29. 9. 2021 se členové Sdružení po registraci účastnili od 16:00 hod. odborné části programu - Workshopu na téma - Novela zákona o odpadech. Diskuse na aktuální téma se mimo předsedů SKS a ZOVP aktivně účastnili i naši hosté, Ing. Petr Havelka - předseda ČAOH, Mgr. Karel Janoušek, radní Kraje Vysočina pro oblast majetku a Ing. Olga Dočkalová- starostka obce Sudice a odpadová specialistka SMO ČR.

SKS_Valec1.JPG
Na fotografii Bohumil Rataj, předseda SKS, Ing. Olga Dočkalová a Mgr. Karel Janoušek

Ve čtvrtek 30. 9. 2021 byl ráno slavnostně zahájen jubilejní 58. Kongres s účastí zahraničních hostů ze Slovenska, Polska a Maďarska. Následovalo slavnostní předávání ocenění pro zasloužilé a významné osobnosti.

SKS5.JPG

V odpolední časti dne se uskutečnila Valná hromada SKS

a potom následná prohlídka, prezentace výstavních stánků a komunální techniky.

SKS6 (2).JPG

Večerní program dne byl věnován společenskému večeru s živou hudbou KH Band a několika speciálním hostům, jimiž byli imitátor Petr Jablonský a přední evropský revival legendárního Freddieho Mercuryho - zpěvák Jaroslav Břeský.

sksa.JPG
sksb.JPG
SKSc.JPG

V pátek 1. 10. 2021 dopoledne proběhla závěrečná část třídenní akce, tj. návštěva Dalešického pivovaru, známého z legendárního filmového snímku "Postřižiny".

Pořízením společné fotografie účastníků v areálu historické budovy skončilo naše výroční setkání.

SKSposledni (2).JPG

Komentáře

  1. Tento článek zatím ještě nikdo neokomentoval.

Okomentovat

Partneři

Vodárenství
Sovak
Zdravá města
ABPlast
Satturn
Meva a.s.
Fair Care
Wasten
JRK
SKS
Ecobat
Nadace Partnerství
Adapterra Awards
Teplárna ČB
EkoWATT
Solární asociace
AKU-BAT