Rubrika COVID-19 na www.sovak.cz

| zdroj: SOVAK ČR0

Rubrika COVID-19 na www.sovak.cz

Sekce COVID-19 je přístupná pouze Řádným členům. V případě problému přístupu do Sekce pro členy kontaktujte Ing. Ivanu Weinzettlovou Jungovou (email jungova@sovak.cz, tel.: 727 915 184).

Odkaz na stránky najdete zde.

Další informační zdroje ke COVID-19

Ministerstvo zdravotnictví zprovoznilo v souvislosti s aktuálním výskytem koronaviru v České republice nové webové stránkyZveřejňovány jsou aktuální statistiky o laboratorních vyšetřeních, informace a opatření vydaná v souvislosti s koronavirem. K dispozici jsou i důležité kontakty, doporučené postupy, informace pro zdravotníky, informace pro zaměstnance a zaměstnavatele, vydaná opatření a doporučení, tiskové zprávy a aktuality, dále také vývoj ve světě a přehled států s vysokým rizikem přenosu nákazy, a potřebné materiály ke stažení. Více viz v tiskové zprávě Ministerstva zdravotnictví.

Foto: ilustrační/ Pixabay